Mini kabouter muffins

P1040737
Op de dag dat ik naar Davos vertrok had mijn zusje haar laatste stagedag.
Ze liep stage in een logopedie praktijk waar ze voornamelijk met kinderen werkte. Als afscheid vond ze het leuk om iets lekkers te trakteren en dit werden mini kabouter muffins – cakejes. Ik hielp als kookfanaat natuurlijk mee met bakken!
Op het pak stond al wel kleine cakejes maar toen de doos open ging bleken het ook echt mini, mini cakejes te zijn. Wel super schattig en heel prima als traktatie voor de mini mensjes.
Ze smaakte eigenlijk ook heel prima.
Als variatie hadden we er zelf nog cacao poeder doorheen gegooid en de rest is gewoon gegaan volgens de verpakking.
Het recept staat dus op de verpakking dus ik zou zeggen volg de stappen en zie hieronder de foto’s van het resultaat.
P1040727
P1040728
P1040731
P1040733
P1040734
P1040735

3 gedachten over “Mini kabouter muffins”

    1. Ja, ze zijn best te eten. Het is denk ik wel lekkerder om ze gewoon helemaal zelf te maken ipv zo’n pak. Voor de even makkelijk is dit helemaal goed en zijn ze heel goed te eten en kinderen zullen ze sowieso geweldig vinden!

  1. Ow wat leuk! Dat zal mijn dochter prachtig vinden om te maken, die is dol op paddestoelen. Wist niet dat het bestond. Kwam net via via op je blog, wat een leuke blog heb je zeg! Liefs

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s