Vorige week had ik een hele leuke fotoshoot die ik graag met jullie wil delen!
Ik was gevraagd om een editorial shoot te doen met een aantal kinderen voor het Young Fashion Kids Online Magazine.
In het (kinder)modewereldje zijn online magazines heel erg populair en dit was dus een super kans voor mij als beginnende kinderfotograaf.
Het is een internationaal magazine en is opgericht door iemand uit Canada. Ik als Nederlandse mocht daar dus aan mee werken. Gaaf toch?
Op facebook had ik een oproepje gedaan om modelletjes te vinden voor deze shoot met als thema Summer!
Ik werd overspoeld met aanmeldingen dus ik moest heel veel leuke kids teleurstellen. Dat is echt niet mijn ding.
Gelukkig kon ik ook een aantal kids blij maken want zij mochten wel meedoen aan de shoot.
Nadat ik eerst de shoot moest afzeggen vanwege het weer kon het een paar dagen later toch doorgaan.
Met 6 lieve kindjes een Zomer shoot bij het Henschotermeer.
Een shoot met als thema Summer! dat betekend zomerkleding. Laat het nou net die dag niet echt heel erg warm zijn buiten en ik kan eigenlijk gerust zeggen best wel koud.
De kids waren echt top! Geen gezeur en geklaag over dat het koud was. Ze deden wat ik zei dat ze moesten doen en het resultaat ben ik dan ook heel tevreden over.
Wat vinden jullie van de foto’s?
Ik kan toch wel zeggen dat ik best wel trots ben op mijn eerste editorial shoot.
Ik hoop dat er meer zullen volgen want ik vind het echt heel erg leuk om te doen!