Gezocht!
Voor een serie kinderportretten ben ik op zoek naar een groep kinderen met een hele sterke blik.
Het is de bedoeling om kinderen in de leeftijd van 3 t/m 13 jaar ( van elke leeftijd een jongen&meisje – als dat lukt qua aanmeldingen ) heel basic vast te leggen.
Ik zoek kinderen in alle kleuren en maten die tussen de 3 en 13 jaar oud zijn. Het liefste kinderen met een hele sterke en indringende blik.
De serie zal waarschijnlijk zwart/wit gaan worden en is in eerste instantie voor de leuk/ervaring/portfolio maar ik ga ook proberen om te kijken of er een Online Magazine geïnteresseerd is.
Het is op TFP basis en op een nog nader bekend te maken locatie en datum (waarschijnlijk in de zomervakantie).
Het zal gaan om close-up portretten met natuurlijk licht (buiten) en heel erg basic.
Uiteindelijk wil ik proberen dit ook in Azië met kinderen te gaan doen (Tijdens een reis eind 2014) en ik heb dit eerder al met jonge kinderen in Zuid Afrika gedaan (Zie voorbeeld foto’s).
Zo wil ik een serie creëren van kinderen over de hele wereld – Zo verschillend maar toch ook zo Hetzelfde.
Lijkt het je leuk om mee te werken? Meld je dan snel aan per email: info@droomfotografie.nl
Dit doe je door naam, leeftijd en geboortedatum en eventuele ervaring te mailen met een lachende en een serieuze portretfoto te mailen.
www.droomfotografie.nl / www.facebook.com/droomfotografie / info@droomfotografie.nl
Ik vind voor de spiegel staan en foto’s maken super leuk ook kan ik goed emoties uitdrukken en heb ik er ook super veel fun in ik en ik ben
noord-afrikaans!