Eindelijk heb ik voet op Zuid Afrikaanse bodem gezet.
Gister om 16.45uur landde mijn vliegtuig op King Shaka Airport en na een gezellig praatje met de douane (Ja, echt gezellig. Deze vrouw was super aardig en wou graag naar Nederland verhuizen.) kon ik mijn koffer van de band afhalen.
Frieda stond mij al op te wachten en het voelde meteen goed.
Heel fijn!
Na een korte rit aangekomen in het huis waar ik de komende paar weken in elk geval zal verblijven.
Vandaag al een aantal mensen ontmoet en iedereen is erg aardig.
Voor nu vooral even rustig aan, acclimatiseren en genieten van al het spannende dat er staat te gebeuren.
Zo meteen al mijn eerste echte Braai en vanmorgen heb ik al rugby gekeken, Ik ben dus al een echte Zuid Afrikaan aan het worden.
Ik ga het daarom nu ook kort houden en zal jullie vandaag, morgen en de komende dagen op de hoogte houden en ook nog alles vertellen over Dubai. Want Dubai was bizar, groot en warm.
Tot snel!!!
Veel plezier! Wat rugby ben je niet lekker begonnen vandaag, de braai zal het goed maken. Geniet het!
Leuk leuk leuk.
Geniet er van!